preskoči na sadržaj

Osnovna škola Rugvica

Login
Tražilica
Upisi u 1. razred

Izaberi srednju školu

Besplatni udžbenici

Grad Zagreb

Obrazac           Privola

 

e-dnevnik

e-dnevnik

Škola stranih jezika

Office 365

Office 365 je besplatan za sve učenike i nastavnike

Odbojka za učitelje

Kalendar
« Studeni 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji

Arhiva dokumenata
Projekti

Škole za Afriku

Škole za Afriku

Dabar

Dabar

Sigurnost

Kako zaštititi dijete

CERT

CARNet portali

 

Institucije

 

Anketa (mala)
Kako vam se sviđa web stranica škole?




brojač
Ispis statistike od 4. 8. 2010.

Ukupno: 1461168
Ovaj mjesec: 2250
Ovaj tjedan: 44
Danas: 44
 
Razredna nastava
 
IME I PREZIME Predaje
Danijela Klajn 1.a
Sanja Jug 1.b
Silvija Hećimović 1.c
Romina Šoštarić 1.d
Anka Jelić 2.a
Jasminka Kapetanović 2.b
Natali Barberić 2.c
Sanja Sirovec 2.d
Ivana Jurasović 3.a
Vesna Žutak 3.b
Rajko Barić 3.c
Antonija Čović (zamjena Tamara Raspudić) 3.d
Damir Luketić 4.a
Mato Puljić 4.b
Mirjana Kirin 4.c
Marijana Ljubičić 4.d
Jelena Kutleša – produženi boravak  

Predmetna nastava
 
IME I PREZIME PREDAJE
Kristina Munić Matošević Hrvatski jezik
Vesna Prlić Hrvatski jezik
Andrea Špac (zamjena Maja Špehar) Hrvatski jezik
Gorjana Urbiha Hrvatski jezik
Zoran Božičević Likovna kultura
Marina Kozina Klasić Glazbena kultura
Saša Šimić Glazbena kultura
Ivana Bartulović Engleski jezik
Irena Jelić Engleski jezik
Martina Kopčić Kokot Engleski jezik
Marina Spajić Brekalo (zamjena Ivana Antoš) Engleski jezik
Mara Šimunec Njemački jezik
Slavica Dujaković Matematika
Snježana Gavran Matematika
Monika Poljančić Matematika
Nina Redkolis Kalin Matematika
Slavica Holec Priroda/Biologija
Ana Samaržija (zamjena Ika Pauk) Priroda/Biologija
Monika Marić Bilogija/Kemija
Ivica Japundžić Fizika
Nada Barić Povijest
Senka Vukoja Povijest/Geografija
Davor Kovačić Geografija
Petra Sekulić Geografija
Anton Čop Tehnička kultura
Marija Mišković Tjelesna i zdravstvena kultura
Tatjana Pavlinić Tjelesna i zdravstvena kultura
Željko Abramović Vjeronauk
Ana Banić Vjeronauk
Anita Mačković  Vjeronauk
Danijela Radas Abramović Vjeronauk
Ankica Tomić (na zamjeni Gorana Pocrnja) Vjeronauk
Sven Barić (na zamjeni Sanja Hanžek) Informatika
Kornelija Petrović Informatika
Renata Bertinovec Učiteljica u PRO-u
Ivana Glogovec Učiteljica u PRO-u

Ravnatelj i stručni suradnici
 
IME I PREZIME RADNO MJESTO
Robert Munđer, mag. cin. Ravnatelj
Gordana Puljić Pedagog
Goran Egić Pedagog
Dubravka Kostantinov Defektolog
Julijana Mihaliček Knjižničar


Administrativno-tehničko osoblje

IME I PREZIME
RADNO MJESTO
Biserka Pavek
Tajnica
Dubravka Mihaliček
Računopolagatelj
Štefica Gradinščak
Kuharica
Nada Jug (zamjena Ljilja Rašić)
Kuharica
Robert Belančić
Domar
Darko Robić
Domar
Svjetlana Čičak
Spremačica
Janja Jurišić
Spremačica
Dragica Krznarić
Spremačica
Goranka Robić
Spremačica
Gordana Salontaj
Spremačica
Vesna Smolko
Spremačica
Jela Šajnović
Spremačica
Sanja Majstorović
Spremačica
Đurđica Jarak
spremačica
 

 

 

preskoči na navigaciju