Autor: Anton Čop, 20. 5. 2016.

Dan  škole

U petak 20. svibnja  2016. proslavili smo Dan škole!

Proslava Dana škole nije mogla proteći bez sportskih događaja. Učenici i učenice nadmetali su se u rukometu i nogometu. Okupljena masa bodrila je  i navijala za svoje ekipe. Navijači su bili toliko glasni da se nije čula zviždaljka sudaca.  Šlag na tortu bila je  završna utakmica, oproštajka osmaša. Učenici osmih razreda odigrali su nogometnu utakmicu protiv djelatnika škole. Ovaj put mladost  je bila uspješnija od iskustva. Pobijedili su rezultatom 1:0. Osmašima želimo da i u daljnjem školovanju budu uspješni!
NOGOMET            (učenici – učitelji)                      1:0

Odigrane utakmice:

RUKOMET (M)                    7r. -  8r.                         1:6                                                                                  5r. -  6r.                        11:2

RUKOMET (Ž)                     7r. – 8r.                        17:4                                                                                  5r. – 6.r                          2:13

NOGOMET                         5r. – 6r.                          1:0                                                                                  7r. – 8r.                          0:6

Osim sporta, učenici su se mogli i zasladiti. U blagovaonici škole bila je prodajna izložba kokica, palačinki i kolača. Cijela škola bila je ispunjena zamamnim mirisima! Mogao se kupiti i zanimljiv nakit. Učenici Ekološke skupine izradili su straničnike od suhog cvijeća, a u učeničkoj zadruzi izrađivali su se balzami za usne, kreme i sapuni.

U 15.30 h  održana je svečana priredba. Učenici su nas i ovoga puta oduševili zanimljivim recitacijama,  igrokazima, sviranjem i plesom.

U ulozi učenika našli su se i učitelji koji su predstavili jedan, ne baš discipliniran, razred.

Nakon priredbe, ravnatelj škole  je s predstavnicima RALU-a, gospodinom Zvonimirom Šćurecom, predsjednikom uprave RALU-a i gospođom Ninom Anđal, direktoricom ljudskih resursa pogledao izložbu dječjih radova – prometnih sredstava budućnosti, koji su sudjelovali u natječaju RALU-a.

Sve je završilo svečanim domjenkom u prostorima škole.