« Rujan 2018 »

PRODUŽENI BORAVAK U OŠ RUGVICA
Autor: Kornelija Petrović, 10. 1. 2018.

Naša škola već drugu školsku godinu ima produženi boravak. U njemu boravimo svakodnevno, prije ili poslije nastave. To je zaista čudesno mjesto. Osim što učimo i zadaće pišemo, u produženom se boravku natječemo, pjevamo, plešemo, crtamo, igramo didaktičke igre.

Najviše od svega volimo likovne radionice s našom učiteljicom Jelenom. Volimo i susrete s našom knjižničarkom Julijanom. Uvijek nam čita poučne priče koje zatim zajednički obrađujemo. Naša je učionica zasigurno drugačija od ostalih učionica. U njoj možete pronaći kutak za igru, kutak za čitanje i odmor, kutak za društvene igre, kutak za sviranje te kutak za prijatelje u koji nas učiteljica pošalje svaki put kad se potučemo ili posvađamo s prijateljima. Imamo i zajednička pravila ponašanja koja vrijede samo u našem produženom boravku. U učionici imamo televizor, projekcijsko platno, računalo i sintesajzer. Mješovit smo razred, što znači da ga pohađaju učenici od prvog do trećeg razreda osnovne škole.

Za božićne smo se blagdane lijepo pripremili. Uredili smo razredni pano. Pisali smo roditeljima čestitke za Božić. Pisali smo pisma svetom Nikoli i Djedu Božićnjaku. Očekujemo darove. Uvijek se lijepo zabavljamo.

ŽELIMO VAM SRETNE I BLAGOSLOVLJENE BOŽIĆNE BLAGDANE I SVAKO DOBRO U NOVOJ GODINI!

Učiteljica Jelena Kutleša i učenici produženog boravka

Produženi boravak 2017