LIKOVNI-FOTO NATJEČAJ
Autor: Kornelija Petrović, 23. 11. 2017.

NAJVEĆOM BOŽIĆNOM ČESTITKOM ŠKOLSKE DJECE

povežimo učenike osnovnih škola

Osnovna škola Rugvica raspisuje likovni-foto natječaj pod nazivom „Najveća božićna čestitka školske djece“.

​Propozicije natječaja pogledajte klikom na Opširnije

PROPOZICIJE:

U natječaju mogu sudjelovati razredni odjeli od prvog do osmog razreda osnovnih škola. Broj razrednih odjela iz jedne škole nije ograničen.

Sudionici natječaja – razredni odjeli  izrađuju poster (plakat) veličine 100 x 70 cm na koji će staviti (zalijepiti) fotografiju svoje školske zgrade, napisati ime škole, razred  te tekstualno-slikovnu božićnu poruku (čestitku) školskoj djeci.

Uz fotografiju treba napisati i ime škole, razredni odjel koji je izrađivao čestitku te ime i prezime mentora (učitelja/učiteljice).

Svaki razredni odjel može sudjelovati samo s jednom fotografijom. Fotografije mogu biti crno-bijele ili u bojama.

Poster je  zatim potrebno fotografirati te fotografiju istog poslati na mail škole:

osnovna2017i18@gmail.com

Fotografije trebaju biti dostavljene u digitalnom obliku, u JPG formatu.

Organizator jamči da će prikupljene fotografije izraditi u film te će svi  sudionici natječaja 18. prosinca dobiti  link sa svim pristiglim foto-likovnim čestitkama (foto-film).

„ Najveća božićna čestitka“ tako će povezati učenike škola putem vizualnih prezentacija koje možete reproducirati na školskim božićnim priredbama.

Radove treba dostaviti zaključno do 15. prosinca 2017. godine na mail:

osnovna2017i18@gmail.com

Na kraju natječaja  svaka škola sudionica (njezini učenici) imat će priliku u veljači odlučiti se za jednu naj-čestitku te svojim glasovanjem odabrati školu pobjednika ovog natječaja.

Razredni odjel čija foto-čestitka osvoji najviše bodova glasovanjem bit će nagrađen vrijednom nagradom škole organizatora natječaja.

Organizator natječaja:  OŠ Rugvica

(učiteljica Danijela Klajn)

Cjeloviti tekst natječaja možete naći ovdje