« Ožujak 2024 »

ŠKOLSKA LIGA- ZAVRŠNA SVEČANOST
Autor: Anton Čop, 3. 6. 2016.

ŠKOLSKA LIGA- ZAVRŠNA SVEČANOST

25.5.2016. godine u našoj sportskoj dvorani održana je završna svečanost ŠL  na kojoj su sudjelovali svi učenici razredne nastave i njihovi razrednici. Svi natjecatelji ,njihovi razrednici i sportski suradnici okupili su se četvrti i peti školski sat na svečanom proglašenju plasmana svih ekipa,proglašenju najboljih pojedinaca te podjeli medalja i priznanja.Priznanja su dobile i ekipe koje su se istakle u izradi navijačkih rekvizita i korektnom navijanju.Učenici četvrtih razreda dobili su  diplome škole plivanja.Sve ekipe su fotografirane.
       Tijekom cijele godine učenici su se natjecali u tri sporta: dječaci u nogometu, djevojčice prvih i drugih razreda u graničaru,a djevojčice trećih i četvrtih razreda u  mini rukometu.Svaka kategorija je odigrala četiri kruga natjecanja. Ukupno je odigrano 96 utakmica,postignuto puno golova i viđeno dosta dobrih utakmica.Učenici su se istakli u fer i korektnom navijanju.Ove godine u rad su se uključili i treneri NK Rugvice,koji su povremeno sudili i pomagali.Učenici 4.c razreda su pisali zapisnike i bili tehnička podrška u pripremi dvorane za natjecanja.Ovim putem im se zahvaljujemo.
       Zahvaljujemo se  svim natjecateljima i njihovim učiteljima bez kojih provedba ovog projekta ne bi bila moguća.Naravno, posebna zahvala ZSUOR-u na potpori koju daje za školski sport.

Sportski  pozdrav !

Voditelji  ŠL: Marijana Ljubičić i Rajko Barić

1.a – prvo mjesto u nogometu-dječaci

1.b –prvo mjesto u graničaru-djevojčice